35.İstanbul Film Festivali Başlıyorrrr!

festival

Birçok sinemaseverin sabırsızlıkla beklediği 35. İstanbul Film Festivali 07 Nisan’da başlıyor. Etkinlik 07-17 Nisan tarihleri arasında gerçekleşecek.

Festivalde 221 film gösterilecek. Bilet fiyatları hafta içi (11.00-13.30-16.00) tam ve indirimli 8 TL, hafta içi 19.00 seanslarında tam 18 TL, indirimli 14 TL. Hafta sonu (11.00-13.30-16.00-19.00) seanslarında tam 18 TL, indirimli 14 TL. Tüm 21.30 seansları ise tam ve indirimli 20 TL olarak satışa çıkmıştır. Bu arada indirimli biletlerden yalnız öğrenci ve 65 yaş üstü izleyiciler yararlanabilir. Bu yıl ilk kez hizmet bedeli eklenmeden tüm satış kanallarında aynı ücretle satışa sunuluyor.

Film Festivali’nin bu yıl ki gösterimleri Beyoğlu’nda Atlas, Beyoğlu ve Fitaş (iki salon) sinemaları, Akbank Sanat, İtalyan Kültür Merkezi, Ortaköy’de Feriye Sineması, Kadıköy’de Rexx Sineması (iki salon) ve İstanbul Modern Sinema olmak üzere 10 salonda yapılacak. Gece yarısı gösterimleri ise Cuma ve Cumartesi geceleri Kadıköy Atlas ve Rexx sinemalarında 24.00 seanslarında yapılacak.

Festival filmlerinden bir Zeki Demirkubuz hayranı olarak “Kor” isimli filme,

festival_kor

24 dizisinden bildiğimiz Brady Corbet’in rol aldığı “Bir Liderin Çocukluğu” filme,

festival_lider

Ve tamamen merak ettiğim “Susuzluk” filmini

festival_susuzluk

gidilecekler listeme ekledim. Hadi gelin beraber festival filmlerini izleyelim. Biletler benden 😉

Bu arada festival sadece film gösterimleriyle değil; etkinlikleri, partileri ve yarattığı atmosferle de şehre hareket getirecek.

Festival sonrası da yorumlarımı sizlerle paylaşıyor olacağım.

İstanbul Film Festivali ile ilgili tüm gelişmeleri; filmler, etkinlikler ve konuklarla ilgili bilgileri ve programa dair ipuçlarını sosyal medya hesaplarından takip edebilirsiniz. Ayrıca AppStore ve Google Play’den indirilebilen İKSV Mobil uygulamasıyla festivalle ilgili tüm bilgilere erişebilirsiniz.

 #istfilmfest16

facebook.com/istanbulfilmfestivali

twitter.com/ist_filmfest

instagram.com/istfilmfest/

istfilmfest.tumblr.com

Sevgiyle kalın….

 

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer