#benimutlueden

Bu aralar beni mutlu eden şeylerden bahsetmek istedim. Aslında olay şöyle oldu, yaşım ilerledikçe yapmak istediğim; ama üşenip yapmadığım şeyleri yapmaya başladım ve ne kadar keyif aldığımı, mutlu olduğumu fark ettim.

Kamu Spotu: Hiçbir şeyi ertelemeyin!

1) Ritm kulağım iyidir ve hep davul çalmak istiyordum. Veee sonunda karşıma bir şans çıktı, Hakan Açıkalın ile tanıştım. Dersler şimdilik çok keyifli geçiyor. Zaten Facebook ve Instagram hesaplarımdan ders sonlarında ufak videolar paylaşıyorum. 🙂 Bakarsınız bir gün bir müzisyenin arkasında çalarım. 🙂 Yazının sonunda bütün bilgileri paylaşacağım. Belki size de ışık tutar. 😉

mutluyum_12) Her yerde, her alanda, herkesin kıyısından köşesinden dahil olduğu mutlaka bir şey vardır. Gıybet! :)) Biz de okulda 5 arkadaş sigara odasında olan muhabbetler sadece ders aralarında olmasın, günün diğer saatlerinde de olsun diye whatsappta bir grup kurduk. Grubun ismi “Gıybet FM”. Kimlerden oluşuyor bu grup; bendeniz Nihan, Selin, Erim, Özhan ve Burak. 7/24 bık bık dedikodu yapıyoruz. Ha kendi aramızda atışmıyor muyuz? Atışıyoruz. Elbet bizim de bazen birbirimizle ters düştüğümüz oluyor, insanız normal. Bu arada Özhan’a sevgilerimi sunarım. 😛 Ama kafa olarak birbirine uyan çok sevimli bir ekibiz. Ne bir eksik, ne bir fazla…

13234751_10154148207659188_239599605_o3) Şu yaşıma kadar bisiklete binmek ve paten kaymak dışında hiç spor yapmamışımdır. Ha tabii sahilde yürüyüş yapmak da var. Spor salonu nedir bilmem, sevmem. Geçen hafta Selin beni gittiği spor salonuna çağırdı. Zumba dersi varmış. Zumba biliyorsunuz dans ederek spor yapmak oluyor. Sporu ilk defa sevdiren şey oldu. O kadar eğlendim ve keyif aldım ki anlatamam. Mutlaka deneyin.

4) Instagramda @mutluyumcunku hesabı ile tanıştım bir gün. Başladım takibe. Geçen sene kurulan ve hızla büyüyen bir platform. Herkes #mutluyumcunku etiketiyle fotoğraflar paylaşıyor. Sonra bu platform bir online satış sitesi oluyor. Eğer siz de benim gibi orijinal şeyleri seviyorsanız bir tıklayın.

Takipte kalın:

Instagram: @nihanakca

Snapchat: @nihanakca

098113104109075102100

Ne Giydim?

Tişört / http://shop.mutluyumcunku.com/

Pantolon / Zara

Ayakkabı / Toms

Çanta / Longchamps

Bileklik / Mynita

Hal Hal / Kurshuni

Kolye / Melie

Bahsettiklerim

Davul Dersi / İstanbul Ritim Stüdyo (http://www.istanbulritim.net)

Zumba Dersi / Ataşehir Hillside City Club Trio

Mekan / Erenköy Big Chefs

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer