Düğün, mezuniyet ne ararsan var!

Ne haftaydı! Öğrencilerin finalleri, sınav kağıtlarının okunması, kendi tezim, Deniz ile Umut’un düğünü ve 2015-2016 mezuniyet töreni. Peh peh peh… Şimdi yazınca da ne kadar hengameli bir hafta geçirdiğimi gördüm. Özellikle hafta sonu çok yorucuydu. Benim bünyem bu kadar atraksiyon kaldırmıyor. Benim minnoşlar bugün itibariyle mezun oldular. Hepsini ayrı ayrı iyi ki tanımışım. Hepsinden öğrendiğim çok şey oldu. Umarım ben de hafızalarında tatlı bir anı olarak kalırım.

Geçelim düğüne… İki çok sevdiğim çalışma arkadaşım bir gün bir doğum günü organizasyonunda beraber olduklarını söylediklerinde evlenmeden inanmayız demiştik. Cumartesi günü inandık. 🙂 Nereden nereye… Bazen aşkın yanıbaşında olduğunun farkında olmaz insan. Suç ortağının nereden çıkacağı hiç belli olmaz… Onlar 3 senenin sonunda birbirlerinin farkına vardılar. Ekip arkadaşları olarak çok mutlu olduk onların beraberliklerine. Belki sizin de suç ortağınız yanıbaşınızdadır 😉 Bu arada bir düğünde daha gecenin müzikleri ile ilgilendim. İlgilenmesem kimsenin kalkıp oynayacağı, eğleneceği yok! Hafta sonları ek iş olarak DJ’lik yapayım diyorum. Varsa yakınlarda düğününüz falan çağırabilirsiniz. :))

Öğrencilerime son kez sesleniyorum: Beraber o kadar çok sevinç, heyecan, üzüntü, neşe, yenilik, sürpriz, telaş, merak, hayal kırıklığı, endişe, sevgi, kızgınlık, yorgunluk, keyif, fırtına, rüzgar, yağmur, güneş, kar, gürültü, sessizlik, kısaca bir arkadaşlık, dostluk sığdırdık. Umarım Şişli Meslek Yüksekokulunu sizler için ev yapmayı, aile olmayı başarabilmişizdir. Artık omuzlarınızda farklı sorumluluklarınız var. Hepinizin fark yaratacak, ülkemizi daha iyi yaşanabilir hale getirebilecek bireyler olacağınıza inanıyorum. Her gününüzün farkına vararak yaşayın ve daha önemlisi hayata gülümsemeyi unutmayın 😉 Bu arada bizler sizleri hiç unutmayacağız, siz de bizleri unutmayın. 😉 Yolunuz hep açık olsun…

Takipte kalın:

Instagram: @nihanakca

Snapchat: @nihanakca

Spotify: @nihanakca

mezuniyet_4

mezuniyet_5

denizumutdugun

denizumutdugun_2

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer